Zaključni izlet v Gardaland je bil za devetošolce izjemno doživetje, ki je obeležilo zaključek njihovega osnovnošolskega izobraževanja. Gardaland, eno največjih zabaviščnih parkov v Italiji, je ponudil nešteto atrakcij in adrenalinskih doživetij, ki so navdušile prav vsakogar. Učenci so se lahko preizkusili v številnih atrakcijah, od vznemirljivih vlakcev smrti do čarobnih tematskih območij. Skupinski izlet je okrepil prijateljske vezi med sošolci in omogočil sproščeno druženje izven šolskih klopi. Gardaland je tako postal nepozaben zaključek osnovnošolskih dni, poln smeha, veselja in skupnih spominov. Vsak trenutek v tem čarobnem parku je prispeval k lepemu zaključku enega poglavja in začetku novega v življenju mladih devetošolcev.

OŠ Tržišče