Na naši šoli je v četrtek, 9. 5. 2024, potekalo področno tekmovanje v odbojki za mlajše dečke. Pravico do sodelovanja na turnirju sta imeli po dve najboljši šoli iz posameznih občin. Poleg OŠ Tržišče so sodelovale še OŠ Globoko, OŠ Savo Kladnik Sevnica, OŠ Brežice, OŠ Raka, OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki in OŠ Adama Bohoriča Brestanica.

Ekipa fantov, ki jo je sestavljala Kristjan Podlogar, Urban Jamšek, Sven Kalšek, Sven Gorenjec Očko, Maj Tomažič, Gašper Prijatelj, Gaber Železnik, Matija Hočevar, Matija Stušek, Oto Dolničar, Aleks Imperl, Mark Repovž, Žan Povšič in Jakob Hočevar, se je na tekmovanje dobro pripravila, saj so premagali prav vse nasprotnike.

Čeprav ni bilo enostavno doseči prvega mesta, so z borbenostjo in s svojimi odbojkarskimi veščinami dosegli zavidljivi rezultat, ter se tako postavili ob bok letošnjima ekipama starejših dečkov v odbojki in odbojki na mivki.

Iskrene čestitke.

Učenci novinarskega krožka