V četrtek, 28. 9. 2023, je za vse učence OŠ Tržišče potekal športni dan. Zjutraj so bile na nogometnem igrišču prave borbe, saj so se učenci preizkusili v nogometu. Pri deklicah so prvo mesto osvojile osmošolke, pri dečkih pa devetošolci. Po napetem dogajanju je sledil jesenski kros. Najbolj uspešni so bili učenci 9. razreda, saj so morali preteči kar dva kroga. Z njimi je tekel tudi učitelj Miha Povšič. Svojo dobro vzdržljivost so dokazali tudi najmlajši učenci. Na koncu je ravnateljica mag. Mateja Repovž Lisec podelila diplome za 1., 2. in 3. mesto v posameznem razredu. Po šolskem kosilu je sledilo tekmovanje v odbojki med učitelji in učenkami od 7. do 9. razreda. Iz šolske telovadnice se je slišalo glasno navijanje, saj je bila tekma zelo napeta. Učitelji so morali priznati premoč učenkam. Upamo, da se bo odvijala povratna tekma.

Članice novinarskega krožka