V četrtek, 5. maja, smo vsi učenci naše šole imeli športni dan. Na šolskem igrišču smo tekmovali v metu vorteksa, skoku v daljino, teku na 300 m in 60 m, medtem ko smo skoke v višino opravili v telovadnici. Tekmovanje ni bilo vroče le zaradi toplih sončnih žarkov, ampak tudi zaradi naše tekmovalnosti, adrenalina in navijanja. Pomembno je bilo, da smo se potrudili pri vsaki dejavnosti posamezne discipline.

Ko smo končali, smo se učenke predmetne stopnje pomerile v nogometni tekmi. Zmagala je starejša skupina učenk, ki so jo sestavljale učenke 8. in 9. razreda, medtem ko bomo morale učenke 6. in 7. razreda še malo trenirati.

Sledilo je kosilo, nato pa se je odvijala zanimiva tekma, saj so se učitelji pomerili proti učenkam v igri odbojke. V športni dvorani se je čutil navijaški duh, saj se je komaj slišal zvok piščalke. Bili smo priča napeti tekmi, a učitelji so morali priznati premoč učenkam.

Na športnem dnevu smo se zelo zabavali, ampak smo bili tudi utrujeni.

Učenke 7. razreda